Setkat se můžeme i osobně.

Pokud preferujete osobní kontakt, můžeme domluvit na osobní schůzce, kancelář najdete v Jihlavě v areálu Jihlavanu.

Znojemská 54, Jihlava 586 01

+420 737 726 272

vidlakova@bb-umyto.cz

Kdo jsem já a proč dělám, to co dělám?

BB-UMYTO pro mě není jenom obživou.

Jeedna z vlastností, která mě charakterizuje, je má zvědavost. Pořád se ptám, jak se dělá to, anebo proč se to dělá takhle? Pro mnohé v mém okolí je tato moje vlastnost ne zcela pozitivní. Díky tomu jsem se dostala až sem. BB-umyto je můj velký projekt, kde vystupuji za sebe. Projekt, který je výsledkem mé dlouholeté praxe v oboru stavitelství, potřebou dělat něco, co má přidanou hodnotu a zároveň možnost tyto své hodnoty předat dál a sledovat růst něčeho nového. 

Vzdělání

Vzdělání je základním kamenem mé profesionální cesty ve stavitelství. Věřím, že praxe je nejdůležitější formou vzdělání, protože umožňuje získat reálné zkušenosti a dovednosti, které jsou nezbytné pro profesionalitu v tomto oboru.

Další klíčovou formou vzdělání je pro mě poznání sebe sama. Toto sebepoznání umožňuje vybudovat pevný základ, na kterém lze vystavět spokojený a naplněný život a také přispět ke spokojenosti svého okolí.

Jedním z velkých impulzů, proč jsem se vydala na tuto cestu, bylo vzdělání v oblasti osobního růstu a leadershipu od společností GrowJOB s.r.o. a #HolkyzMarketingu s.r.o. Tyto kurzy mi poskytly cenné nástroje a strategie, které mi pomohly nejen v profesionálním, ale i osobním životě. 

PROFESNÍ CESTA

Od střední školy se pohybuji v oboru stavitelství, nejprve specializace na okna, dveře ve společnosti DAFE plast, následně prefabrikované prvky ve firmě RIEDER (dnes LEUBE beton), od roku 2020 ve společnosti MACHSTAV, kde jsem byla součástí týmu, který vedl stavební zakázky v zemědělském průmyslu. Především rekonstrukce a zateplení stájí pro prasata. Mé poslední zaměstnání bylo v malé stavební firmě Stavitelství MB specializující se na epoxidy - v průmyslových/zemědělských objektech a v neposlední řadě se zabývající pokládkou kamenných koberců.

NOVÁ VÝZVA

Na začátku roku 2024 jsem se rozhodla, že dál nechci být zaměstnaná. Mohlo by se zdát, že jsem toho stihla až moc. v každém zaměstnání, do kterého jsem nastoupila, jsem pracovala naplno a hledala, kudy a jak dál růst. Důvodem, proč jsem z jednotlivých firem odcházela, byl pomyslný skleněný strop, na který jsem narazila a cesta výš už nebyla.  Od založení BB-umyto očekávám, že zrealizuji představy o tom, jak dělat svou práci v nejvyšší kvalitě, a s lidmi, kteří sdílejí společné hodnoty. Zároveň je mým cílem ve svém okolí podporovat růstové myšlení a osobní rozvoj a tyto hodnoty šířit dál.

MOJE MISE

Chci dělat práci s přidanou hodnotou. Zlepšovat estetiku budov a jejich okolí, ale také přinášet radost a spokojenost nejen zákazníkům, ale také každému, kdo kolem domu projde.
Věřím, že žít v prostředí, které je na pohled čisté, podporuje pocit vnitřní spokojenosti. 


  • Partneři

    V cestě za mou vizí mi pomáhají moji obchodní partneři, kterými jsou Stavitelství MB, s.r.o., a firmou Staví Jan.

  • Vzdělání

    Pravidelně se účastním školení, seminářů a webinářů, které prohlubují s spojují mé poznatky z praxe.

Kontaktujte nás

Rádi Vám poskytneme poradenství a zpracujeme cenovou nabídku.
Barbora Vidláková
+420 737 726 272
vidlakova@bb-umyto.cz


Jméno a přijmení E-mail Zpráva
Umývání fasád
Odstranění graffiti
Údržba solárních panelů
Čištění betonové dlažby
Vysokotlaké čištění 500 Bar
Oprava fasády
Zde můžete nahrát foto
Vybrat soubor
Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat